Říjen 2011

Blbost...

31. října 2011 v 16:54 | Bella |  Novinky
Nechápu! Je to totální blbost! Co? Hallowen!

Za prvé:
Je to úplně ujetej Americkej svátek a češi se musej opičet a já nevim co ještě... Je naprosto ubohý jak američani lítaj v kostýmech žebraj u dveří atd... Prostě hallowen je ameriký svátk tak proč češi a další pobláznění evropani ho slaví?

Za druhé:
Český svátek je "Památka zesnulých" Alias "Dušičky" Taky jinak "Svátek mrtvých" Je to svátek o uctívání našich zesnulých, zajedeme na hřbitov zapálíme svíčku a vzpomeneme si na naše zesnulé rodiny i přátelé.

Za třetí:
Není to o tom že si ve středu teda v pondělí, ani to není pro čechy NIC! Tak proč o tom píšete?! Jako je to prostě blbost.. a to totální... Jasně dávala jsme sem fotky hallowenských koní, ale ot proto že jsou americké a byli tu už dříve...

Toto není na nikoho myslené a je to jen můj názor!!!

Na Vánoce :DDD

29. října 2011 v 13:52 | Bella |  Ostatni
Téměř všechny popadla horečka "Co na Vánoce" tak OK! Já se přidávám :D
Takže, ještě včera ráno jsem chtěla dva BH, ale ne :) Ted chci:

Jezdecká pérka

Alias jezdecké nízké boty. Hodí se na normální ježdění a já je viužiju na dostihovou školu kde je musím mýt... Nejlevnější jsou od 900,-kč Ale já je budu mýt z Německa... Ségra je nejspíš koupí a pošle protože tam jsou levnější...
Jezdecká pérka syntetická

A asi nějakého schleicha :)

4 roky! :)

28. října 2011 v 20:23 | Bella
Na tento den jsem čekala už od roku 2007 kdy jsem si založila svůj první blog :) Byl o Horsellandu :D Už je dávno smazaný... :D Pak následovali virtuálky, další blogy s konmi, pak dokonce i o Haně Montáně kterou mimochodem ted nesnáším :D Pak to byli zase koně. Pak nic, no, a ted ranch ale i koně, a tak nějak mě ranch né přestává bavit ale nedává mě jaksi nic pro mě. Nevím jestli mě rozumíte (asi ne :D) ale to já neřeším ;) Zkrátka je supr že mě i 4roky pořád baví psát, ne? :D A je jedno o čem... :D Mamka říká že když je to tak dlouho a pořád mě to baví že by jsem to měla dělat, ale ne! ;) Já miluju zvířata, takže chci dělat něco u nich... A to se taky dostávám k tomu že oficiálně dne: 1.9.2012 opouštím rančeření :) Nesmutněte ;) Ještě Vás budu otravovat půl roku :D Pak se budu jen a jen věnovat SŠ a blogu o dostizích... Samozdřejmě že sbírku nerozprodám... možná si i občas koupím nějakého toho koníka... ale to je vše ještě daleko :) ted jsem tu a budu ještě půl roku :) Pokud se mě teda něco nestane... No, tak se zatím mějte ;)Aby bylo jasno, miluju rančeření, ale vždy někdo zkončí. Ale já nekončím s blogováním takže klidně můžem pak být SB an mým druhým blogu, jen že bude o mě a mé dostihové kariéře, tod vše ;-) A té kariéře se chci věnovat na 100=, a peníze nemůžu už vrážet do modelů, chtěkla jsem na Vánoce dva Bh, ale ne, budu chtít něco jiného, jsou to drazí koně a přiznejme si všichni že i nás jendou omrzí a pak si příjdem jak malý děcka... Tím na nikoho nenarážím a ani na ty větší... ale m+ě to prostě došlo dříve že je způsob jak jinak ušetřené peníze "rozdat" Prostě na to příjde jednou každá zvás! ;-) Já jsem si to jen uvědomila dřív...

Začínám po něm hodně toužit! :D

28. října 2011 v 14:41 | Bella
Po kom? No, prostě Yasmin jak měla na blogu ty novinky BH na rok 2012 tak úplně dole bylo že s emožná vrátí Secík a!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Blend je i jako suprová tapeta na PC ;)
Ano! Je to Chex! Mimochodem kopčit jen s vyditelným a klikajícím zdrojem! ;) Pokud ne, hlásím blog! ;)
Takže, chcexík se mě dříve né nelíbil ale nebyl pro mě zajímavý, ale ted! No wow! Já zněj prostě nemůžu! Je tak dokonalý... ty očka! Gročíky, hříva, ohon a to jak je obří! No prostě ááááááá :D Takže pokud se objeví ještě v e-shopu, na 100% si ho kupuju! :)

Na blendu jak je model Chexe ve westernovým tak ta fotka je zdroj: Wella

Chci KLID!

27. října 2011 v 17:00 | Bella |  Ostatni
Jo! Nadpis vystihuje vše! Ty holky... no to je něcoi! Jako od rána je hlídám! Brácha ani neřekne bůůů! A to je furt: "Můžem si půjčit ty koníky?" T aholka bralůa Sece a já na nu "No tak toho fofrem polož, a budete s emě ptat jestli si můžete na ně sahnout!" Pak zas: "Pustíš nás na PC?" A nebo si hrajou na zemi u mě v pokoji.... Už mě to se*e! Nemám soukromí ani klid na to aby jsem mohla na račík a hezky si obehnout! :( Doufám že co nejdřív brácha přijede... s tou přítelkyní... Nebo se znich zcvoknu!

Mé jméno je Naomi - 5díl.

27. října 2011 v 11:30 | Bella |  Pribehy
...po chvíli utěšování Daja dostala cit do nohou a začala se stavět. Jew chytl Démona a šel sním k Daje aby věděla že má i konského přítele. "Děkuju Jewe! Vážně moc! Nevím co bych si počalan kdyby jsi tu nebyl!" "Ále! Prosimtě to nestálo za řeč, enmáš za co, ale je Daja OK?" Zeptal se Jew vážně. "Ale né! Na pravou zadní kulhá!" "No, tak to vypadá slečno že dnes váš domů povezu já." "Jak to myslíš? Uvážu Daju za hrušku a ty si sedneš za mě na Démona" Řekl Jew rozhodně Nomi. "ALe né, půjdu pěšky, ještě strhám Démona! (smích)" Řekla Naomi odřekačně. "Ale tak tohoto chlapíka jen tak něco nezkolí, a prosímtě ty jsi jako smítko! Naskoč a bez odmlouvání!" Řekl Jaw. Vyhodil Naomi do sedla, ještě skontroloval Daji nohu jestli bude schopná takový kus ujít (cca 15km) Uvázal ji a pak se vyhoupl do sedla řed Naomi. "Drž se" Řek Jew Naomi. "A proč? Držím se nohama, při té hlemíždí chůzi to zvládnu bez držení (uchychtla se)" "Tak fajn, jak myslíš!" Odpověděl zlozvěstně Jew Naomi. Ale to Naomi neměla dělat! "Jew popohnal Démona, ten se vzjepjal a Naomi už už padala na zem, ale v pravý čas se chytla Jewa za pas. "Co to mělo být?" Řekla rozhořčeně. "Démon se vždy stav na zadní když někoho vede." Odpověděl se smíchem Jew. "Háháhá! To není vtipný! Můžeš mě laskavě předtím varovat?" Řekla Naomi "Fajn, tak se drž! Dem cválat" "Co? ALe to nemůžeš! Vždyt Daja kulhá!" Ale než to dořekla, Démon se roztryskal po širém poli. Naomi se okamžitě chytla Jewa kolem pasu a nepustila ho dokud nezastavil.

Můj první blend

26. října 2011 v 22:42 | Bella |  Moje vyrobky
Táák, konečně umím kapku s Pf! :D Muhehe! :D A taky je první výtvor vněm...

Dost zmatený, že? :D Nic méně NEKOPÍROVAT bez zdroje!!!

Mé jméno je Naomi - 4díl.

26. října 2011 v 20:00 | Bella |  Pribehy
"Tak pojed Dajo!" Řekla Naomi když směřovaly na crossovou dráhu lesem, která vedla i přes brod a pole. Daja krásně skákala, blížil se brod, Daja nevěděla co dělat, bála se vody, neděděla jak je hluboká voda. Naomi cválala div netryskala, před vodou prudce zabrzdila, spadla i ona i Naomi, bylo to strmé podjeli ji nohy. Naomi skončila na dně brodu, ale hzned se postavila, voda nebyla hlubší než metr. " Dajo!Dajo!" Vykřikovala vyděšeně Naomi na ležící klisnu. "Proboha! Co jsem to udělala! Dajo! Jen hezky lež! Já s epodívám co ti je!" Daja měla přední levou zaháklou v haluzích od položeného kmenu před brodem. Naomi ji vyprostila ale Daja stále nevstala. V tom z druhé strany brodu běžel černý kůn. "Podívej Dajo! To je Jew s Démonem! Ale co tu dělá?" Naomi rychle vstala a zakřičela "STÁT!" Jew vyděšeně zastavil. "Co se děje?" "Něco je s Dajou!" Naomi vše Jewovi řekla, ten našel problém. Daji zkoprněli nohy, nemohla je narovnat, byla ve stresu a vyděšená...

Divnej den

26. října 2011 v 13:09 | Bella
Krásní poníč¨ci od SCH :-* CM...

Jsou tu dvě malý holky od té přítelkyně bráchy. Ty holky jsou celkem vpohodě, pořád ukůízím takže mě zbavili zbytečnejch věcí :DDD No, ale teda všude lezou a otvíraj skřínky, to se mě nelíbí! A když to uvidí mamka, to bude tanec! :D No, ted si asi půjdu ohřát objed, mamka je v práci a tak mě dopoledne vařila... No, oni jsou zachvíli zpět s dalšími věcmi... Asi až ve večerních hodinách přidám články, ale máte přednastavený další díl "Mé jméno je Naomi" Jak se Vám ten příběh líbí? :)

Krásný CM schleich mustang...

Mé jméno je Naomi - 3díl.

26. října 2011 v 11:30 | Bella |  Pribehy
Naomi vyjela na pole. Daja se začala divně chovat, obrátila se, za ní se řítil jezdec na černém koni. "Tak moment! To je Démon! Ale kdo to na něm jede?" Řekla si Naomi vduchu. "Jezdec kolem nich udělal veliký okruh a poté přijel blůíž. Až ted Naomi poznala! To je Jew! Ale co mě asi chce? Jew je kamarád bratra Noemi, je mu 17 a jezdil rejning. Na démonovi se přiřítil s western sedlem a kloboukem. "Ahoj!" Řekl radostně Jaw. "Ahoj, co tu děláš?" zeptala se s údivem Naomi. "Pokouším se tě dohnat! A vyda! vydařilo se!" "Ale proč? Vždyt jsi měl jet s Chadem na ten fotbal, ne?" "Ne, dnes mám hodinu parkuru na Daji." Řekl přesvědčivě Jaw. "Ale jakto že mě Kesi nic neřekla?" "Chtěla, ale nestihla tě. Ale je zbytečný ted si měnit koně. Děmon je sice na rejning který já jezdím, ale chtěl jsem skusit parkur. No nevadí, třeba příště." "No,. tak to je mě líto, ale ona je jediná na který můžu skoušet cross, Dragon je jaksi mimo provoz, strouhají mu kopyta. (:D)" Řekla Naomi s úsměvem. "No tak fajn, a kam jedeš? Na crossovou dráhu, aha tam nic s Démonem nenadělám, tak se měj." "Ty taky, ahoj" Řekla překvapeně Naomi, nevěděla že by sní Jew nekdy vůbbec prohodil slovo, natož by sní chtěl někam jet na koních...
Démon

Mé jméno je Naomi - 2díl.

25. října 2011 v 20:30 | Bella |  Pribehy
"Naomi pohni si nebo tě nikam nepovezu!" Volal Naomin starší bratr Chad, který ji měl odvést do stájí. "Vždyt už letím!" Odpověděla. Za nedlouho byla ve stáji. "Ahoj hochu! Připraven na jízdu?" zeptala se Dragona, krásného grošáka na kterém jezdila.
"Jé! Ahoj Naomi! Já nevěděla že dnes příjdeš!" Volala na Naomi z okna majitelka stájí a koní. "Nojo, s Dragonem musíme trénovat cross." Odpověděla udiveně Naomi že se Kesi ptá. "No, promin ale na Dragona se dnes příjde podívat kovář." No, ale tak to je špatný, Chad mě vozil zbytečně, potřebuju trénovat!" Rozpačitě a rozzuzleně řekla Naomi majitelce, Kesidy.
Tak si vem Daju! Už 3 dny stojí v boxe, je sice na parkur, ale je i rychlá, pro tvůj tréning ti vystačí." "Fájn" Odpověcěla unuděně Naomi.
"Ale né! Dnes na Daju přijede jezdit Jew. Tak to bude problém!" Kesi to chtěla ještě na Naomi zavolat, ale už jen viděla Dajinu zád v klusu...

Krasavice Daja

Mé jméno je Naomi. 1díl

25. října 2011 v 18:54 | Bella |  Pribehy
Úvody né že nesnáším ale jak říká nejmenovaný člověk "Knihy s úvodem se nemají ani číst" Takže toto je již první díl, uvidím jestli druhý bude ještě dnes, to záleží jen na Vás! ;)

Naomi je 15letá dívka která miluje koně. Její rodiče ji v ježdění moc nepodporují, ale ona se nevzdává. Jedzdí v oddíle kde je spousta koní. Má oblíbeného valacha Dragona, krásného bílého grošáka. Na kterém také jezdí a zdokonaluje se ve vytrvalostních jízdách a cross country. Najde dívka štěstí které hledá nejen u koní ale i po straně lásky k druhému člověku? Čtětě tento příběh ;)

CM - SCH koně 1.0

25. října 2011 v 18:25 | Bella |  fotky/vybaveni
Tak a nezapomínám na miláčky schleichy! :))
Jsout o překrásní repain(CM) ! :)
Překrásné, tak dokonalé a čisté...
Jednoduchý, ale pěkný :)
Tak to čuprácký! :D
Moc pěkná
Dokonalý, zírám...
Zajímavý...
DIOKONALÝ!
Jako živý...
Překrásná!
Krásný...
Celkem pěkní...
A na závěr! No ty kráso! Já nemám slov, úžasné, dokonalé prostě, áááááááá :D

Nezkutečná drzost!

25. října 2011 v 15:38 | Bella
Takže, příjdu dom, a v mým pokoji? Krabice a bordel kam se podívám! Ten *rázl brácha mě sem naházel všechny věci který sem včera nestihla přestěhovat a tam kde ted budou onimají naklizeno! Tak to je vrchol! Strhal mě plakáty koní anis em s eradši nedívala v jakým jsou stavu... obrazy naštěstí nechal vyset na stěně... Prostě bych ho a tu jeho č*pkuzabila! Já se tady nemůžu hnout! Fajn, stáje vyhodím, věci naskládám do skříní ale tady de o prioncip! Mohkla jsem to po troškách přenášet a né se tady v tom protáčet a hledat kde co je! Nemám náladu na nic, ani čas, bude stím hodně práce, tak se mějte.

Stěhování, stěhování...

24. října 2011 v 19:55 | Bella
Je to snad nekonečný! Strašně práce...musela jsem ještě vyklidit bráchův bordel :D No, koně si dám asi do skřínky protože na stáje není místo a vlastně je úplně ruším...i když jsem měla stěma stájema dost práce... dkyby někdo bydlel poblíž dám mu je, ale poštou je to moc drahý takže skončí nejspíš v krbu :/ No, a taky musím dodělat objednávky, škola, nevím kde mě hlava stojí :( Ale a ranch čas mýt prostě musím... :D

Snad o prázkách dodělám konečně profilky a budou konečně fota z vyjížděk atd... :) Tak s emějte! A dobrou, teda pro mě ještě na dlouho ne :D

11. Statistiky

24. října 2011 v 18:30 | Bella |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (17.10. 2011 - 23.10. 2011) je:
Pondeli: 60
Utery: 65
Streda: 44
Ctvrtek: 68
Patek: 54
Sobota: 47
Nedele: 55

Celkem: 393

Hm, pěkně málo... :(

Peter Stone 1.0

24. října 2011 v 17:30 | Bella
Tak začíná další éra fotek :) Tentokrát Peter Stone. Já osobně o nich nic moc nevím, ale jsou nádherní :)
Zdroj všech fotek je google!
Ten je prostě dokonalý...

Toho žeru! Je prostě dokonalej! :D
Vážně úžasný...
Ladná krása! :)
Slintám! Dokonalý!
Moc pěkný :)
Krátké ocasy a takhle zapletenou hřívu moc nemusím, ale ten koník je krásnej :)
Překrásný!
Pěkný, jen bych dala výraznější barvičku :)
Ta vypadá jak tinkerka od SCH :D Ale je krásná...

Halloween Breyer horses 2/2

24. října 2011 v 16:00 | Bella |  Fotky
Tak, máme tu druhou a poslední část hallowenských koní od BH ;)

Ted je příšernej! :D
KRÁSNÝ stablík!
Toho znají asi všichni... :D
Koník udělaný jako socha, na zádi má nápis R.I.P.
Pěkný...
Na moldu Secíka nebo Smartíka :)
A poslední, ten je taky moc pěkný :)

Jedno plus to má.

24. října 2011 v 13:35 | Bella |  Ostatni
No, takže přišla jsem domů a oni tu ještě nejsou, nastěhují se až ve středu. Mám u bráchy povlečenou postel, ale co je lepší není to tady tak strašný, ještě si musím přehodit ze svýho BÝVALÝHO (:/) pokoje věci ted do toho kde byl brácha... a je supr že mám tady bráchův POČÍTAČ :D Tákže to je supr... protože notas je malej a já ráda velký věci :D Tady ten pokoj je jedinej na klíč takže mamka říkala že když budu ve škole že si ho budu zamikat takže brácha nebude moct na svůj vlastní počítač :D To má za to! :D Je to fkt supr... Navíc ta jeho "přítelkyně" je...no prostě...mamka si ke mě dá aji věci který se nesměj stratit, chápete...

Dnes toho budu mýt až nad hlavu. Vystěhovávání věcí. Škola- referát na PC a úkoly... Ale určo nějakej ten článeček dnes ještě bude! ;)

Doma?

23. října 2011 v 19:45 | Bella |  Novinky
No,...tak jsem doma z víkendu. Bylo dobře :) Jenže brácha se stěhuje zpátky dom, jenže i s tou "přítelkyní"... No, a hádejte co! Normálně mě vemou pokoj protože já mám manželskou postel a budou v mým pokoji! :( Jkao co si myslej doháje? A ještě to řekne mamka! Krusinál! Nějaká ku*va s prominutím si udělá fakana s bráchem a kvůli tmu jako sakra mě budou brát MŮJ pokoj? A ještě kevšemu tady budpu až do té do by než se byt prodá! Pak se stěhuju já s mamkou k jejímu příteli do Zastávky u Brna. Mamka dopstane v Brně byt a místo toho aby js,me tam šli my tak tam pudou voba dva! Sakra už... :(

Ted jsem se vrátila z venku,. byla jsem s Ivetou a jejím psem Shagym. Je úžasnej aůle je to staford= bojový plemeno, takže po mě dvakrát zavrčel a vyjel, ale Ivet ho přidržela a pak už jsme byli kámoši :D Zítra dem zas.. Iveta je přítelkyně bratrance, takže tak se známe... Ale je to úžasná holka...